logo
do
do
Nawigacja
Losowa Oferta

Kategoria- Mieszkania

Lokalizacja- Suwałki, Kowalskiego

Powierzchnia- 58.18 m²

179 000.00 zł

Szybki Kontakt

+ 48 513 668 579

+ 48 608 263 286

O NAS

      Zajko Nieruchomości jest firmą zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Służymy pomocą przy kupnie, sprzedaży, wynajmnie wszelkiego rodzaju nieruchomości ( w szczególności domów, działek, siedlisk, mieszkań i lokali).

      Nasze biuro zapewnia Państwu kompleksową obsługę transakcji , od pierwszego kontaktu z klientem do momentu jej zrealizowania. Przez cały ten czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy pomocą i doświadczeniem. Poprowadzimy Państwa krok po kroku przez całą procedurę sprzedaży, zakupu czy też wynajmu nieruchomości. Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, prawnikami, doradcami finansowymi, aby w jak największym stopniu usprawnić przebieg transakcji.  Wysoką skuteczność i szybkość działania zapewnia nam indywidualne podejście do każdej promowanej nieruchomości, oraz reklama ofert na szeroką skalę, która jest codziennie aktualizowana. Współpracujemy także z innymi biurami pośrednictwa, dzięki czemu dotrzemy do każdego potencjalnego klienta.

      Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 18081 nadaną przez Ministra Infrastruktury, oraz ubezpieczenie OC.


      Zależy nam aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, i dokładamy wszelkich starań aby tak właśnie było.  

      Nawiązując współpracę z naszą firmą gwarantujemy fachową obsługę i bezpieczny przebieg każdej transakcji.

      Nieustannie doskonalimy jakość proponowanych przez nas usług, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i oferować dużo więcej niż Państwo mogą oczekiwać.